Yolistik Air

Yolistik Air, Havalimanı Kooperatifleri için geliştirilmiş bir sistemdir. Kooperatif üyeleri iş sıralarını benzersiz mobil ve büyük ekran panolardan takip edebilir. Kooperatif yönetimi ve Üyeler sistem üzerinden borç/alacak ve fatura durumlarını takip edebilir. Her bir üye için bilgilendirici istatistikler ve raporlar kooperatif ve üyelerine sunulur.

Araç Takip Sistemi

Kooperatif tüm araçları, Üyeler kendi araçlarını harita üzerinden anlık konum takibi yapabilir. Bu takip geçmişe dönük olarak ta süzülebilir. Şoförler mobil taraflı kullanımla yük teslim bildirimi, yük teslim fişi yüklemesi ve U-ETDS bildirimi yapabilir. Araçlardaki takip cihazının konum bildirme durumuna göre araçların garaj içinde ya da dışında olduğu otomatik olarak sisteme işlenebilir.

Ve Diğerleri…

Yolistik Air, tek platform ayrıcalığıyla sadece sevkiyat tanımlaması yapılarak, nakliye organizasyonundaki diğer tüm dinamikleri güçlü algoritmasıyla arka planda oluşturur. 

Müşteri firmalar, sistem üzerinden kooperatife sipariş verebilirler ve Kooperatifin kendisi için oluşturduğu tüm hareketleri (Araç Konum Takip Dahil) takip edebilir.

özellikler

yolistik air

U-ETDS BİLDİRİMİ

Siz sadece sevkiyatınızı yönetin. Yolistik Air sisteminin güçlü algoritması, ulaştırma bakanlığına yük taşıma bildirimini arka planda otomatik olarak gerçekleştirir.

LOgo ENTEGRASYONU

Yolistik Air, Sevkiyat organizasyonunuzla eş zamanlı olarak verilerinizi kullandığınız LOGO çözümüne katarır. İş yükünüzü önemli ölçüde azaltarak muhasebeleştirme ilşlemlerinizi kolaylaştırır.

GPS araç takip

Yolistik Air, nakliye organizasyonunuzdaki araçlarınızı senkronize bir şekilde harita üzerinde detaylı konum takip edebilme avantajını siz değerli müşterilerimize sunar.

YOLİSTİK AIR KULLANLAR