Sıra Takip Sistemimiz kampanya süresince %60 indirimle yıllık sadece 1500 TL + KDV dir. Kampanya kapsamında sıra takip sistemimizi kullanan müşterilerimiz için her sene artışlar tefe-tüfe oranını geçmeyecektir. Ayrıca her sene en az bir kooperatife referans olan müşterimiz için o sene her hangi bir artış yapılmayacak ve her referans olduğu müşteri başına mevcut ödeyeceği ücretten 150 TL indirim kazanacaktır. Sıra Takip Sistemi kampanyamıza katılarak hem iş yükünüzden ve zamandan tasarruf sağlayacak hem de işleyişten memnun üyelere sahip olacaksınız. Detaylar için bize ulaşın!!

Sınırsız Araç Tanımı

Sınırsız sayıda Kooperatif araç tanımı ve araç cinsi tanımı yapabilir, üyelere atayabilirsiniz

Sınırsız Üye Tanımı

Sınırsız üye tanımlayabilir, araçları üyelerle ilişkilendirebilirsiniz.

Sınırsız Sıra Tanımı

Sınırsız sayıda farklı isimlerde sıra tanımlamaları yapabilir, her sıra için bağımsız sıra takibi yapabilirsiniz.

Sıralama Kriter Tanımı

Tanımladığınız her bir sıra için sefer sayısı, tarih ve üye numarası kriterlerine göre sıralama oluşturabilirsiniz

Sefer- Sıra Takip Arayüzü

Sırası gelen aracı sefere gönderebilir, herhangib ir seferi iptal edebilir, araçları garaj içi ve dışı olarak konulandırabilir, sıra sisteminin otomatik işlemesini sağlayabilirsiniz

Dev Ekran Arayüzü

Sıra durumlarını dev ekran monitörlere aktarabilir, sefer sırası için bekleyen araçlara yayın yapabilirsiniz

SIRA TAKİP İNTRO

SIRA TAKİP SİSTEMİ

sıra takip
sıra takip
sıra takip
sıra takip

Sıra Takip Sistemimize özel olarak tanıtım amacıyla düzenlediğimiz kampanya süresince, Sıra Takip Sistemimiz %60 indirimle yıllık sadece 1750 TL + KDV dir. Kampanyamız kapsamında sıra takip sistemimize dahil olan müşterilerimiz, sonraki senelerde de %60 indirimli olarak sistemimize abone olmaya devam edecekler ve her sene için fiyat artışları en fazla TÜFE oranını kadar olacaktır. Sıra Takip Sistemi kampanyamıza katılarak hem iş yükünüzden ve zamandan tasarruf sağlayacak hem de işleyişten memnun üyelere sahip olacaksınız.
Kampanya detayları için...

Sistemimiz YektaSoft Ürünüdür.

Sistemimiz kampanya süresince %60 indirimle yıllık sadece 1500 TL + KDV dir. Kampanya kapsamında sıra takip sistemimizi kullanan müşterilerimiz için her sene artışlar tefe-tüfe oranını geçmeyecektir. Ayrıca her sene en az bir kooperatife referans olan müşterimiz için o sene her hangi bir artış yapılmayacak ve her referans olduğu müşteri başına mevcut ödeyeceği ücretten 150 TL indirim kazanacaktır. Sıra Takip Sistemi kampanyamıza katılarak hem iş yükünüzden ve zamandan tasarruf sağlayacak hem de işleyişten memnun üyelere sahip olacaksınız. Detaylar için bize ulaşın!! Sistemimiz kampanya süresince %60 indirimle yıllık sadece 1500 TL + KDV dir. Kampanya kapsamında sıra takip sistemimizi kullanan müşterilerimiz için her sene artışlar tefe-tüfe oranını geçmeyecektir. Ayrıca her sene en az bir kooperatife referans olan müşterimiz için o sene her hangi bir artış yapılmayacak ve her referans olduğu müşteri başına mevcut ödeyeceği ücretten 150 TL indirim kazanacaktır. Sistemi kampanyamıza katılarak hem iş yükünüzden ve zamandan tasarruf sağlayacak hem de işleyişten memnun üyelere sahip olacaksınız. Detaylar için bize ulaşın!! Sistemimiz kampanya süresince %60 indirimle yıllık sadece 1500 TL + KDV dir. Kampanya kapsamında sıra takip sistemimizi kullanan müşterilerimiz için her sene artışlar tefe-tüfe oranını geçmeyecektir. Ayrıca her sene en az bir kooperatife referans olan müşterimiz için o sene her hangi bir artış yapılmayacak ve her referans olduğu müşteri başına mevcut ödeyeceği ücretten 150 TL indirim kazanacaktır. Sistemi kampanyamıza katılarak hem iş yükünüzden ve zamandan tasarruf sağlayacak hem de işleyişten memnun üyelere sahip olacaksınız. Detaylar için bize ulaşın!!