FİRMA ARAÇLARI M.

 Araçlarınızın gelir-gider ve kazanç durumlarını emsalsiz raporlama sistemleriyle ortaya koyan, her nakliye firmasının ihtiyaç duyacağı bir modüldür.

Bu modüldeki raporların içeriği, sektör uzmanlarının ortaya koyduğu fizibilite çalışmalarının bir sonucu olup firmaların en çok görmek ve takip etmek istedikleri dinamiklerden oluşmaktadır.

Araçlarınızla alakalı tanımladığınız her bir sevkiyat için kazanç durumları otomatik olarak gerçekleşir ve raporlara kazanç olarak yansır.

Araçlarınızın yakıt giderlerini takip edebilir, bu giderleri sevkiyatlar sonucundaki kat edilen yol durumlarıyla kıyaslayabilir, aynı zamanda aylık ve yıllık raporlar halinde raporlayabilirsiniz.

Araçlarınızın sabit giderlerinden(kasko, sigorta, şoför maaşı vs.) sabit gider trendleri oluşturabilir, bu trendlere göre araçlarınızın günlük, aylık ve yıllık gelir-gider, kazanç durumlarını raporlayabilirsiniz.

Yakıt ve sabit giderlerin yanında araçlarınızla ilgili diğer giderleri de aynı şekilde sisteme işleyebilirsiniz. Günlük, aylık ve yıllık olarak bu raporları takip edebilirsiniz.

yolistik hedefinize en kolay yoldan ulaştırır.